logo

FOTOGRAFIE JAKO KRÁSNÝ DÁREK                                                       O nás

MOBILNÍ ATELIÉR – PROFI FOTO U VÁS


DOKONALÉ  ATELIÉROVÉ  FOTOGRAFIE
NEMUSÍTE NIKAM! MY PŘIJEDEME K VÁM! DLE VAŠÍ POTŘEBY A ČASU!

 

Ateliérová fotografka s dlouholetou praxí v předních pražských ateliérech, Vám nabízí své služby přímo u Vás v domácím prostředí, kde se hlavně děti cítí uvolněně. Kromě toho je, samozřejmě, možné se objednat i do našeho ateliéru.

Typy fotografií: portrétní, vzpomínkové, akty (glamour), nebo sváteční Vás a členů rodiny, či Vašich zvířecích mazlíčků. Fotografie vždy upravujeme jak klasicky, tak do uměleckého ztvárnění. Snímky barevné, černobílé, retro (sepie). Zpracované fotografie dodáme v maximálním rozlišení na CD. Neupravené fotografie, jako všem ostatním ateliérům, kterým v prvé řadě záleží na perfektní kvalitě výsledeku, v žádném případě neposkytujeme. Pro firmy tyto fotoslužby nabízíme k prezentaci a reklamě osobností Vašeho podniku. Místo pro focení s Vámi probereme a ve vzájemné shodě vybereme tak, abychom co nejméně zasáhli do Vašeho soukromí!
Dále poskytujeme "NA KLÍČ" veškerou grafickou činnost, od návrhů až po hotový tisk. Sestřih a úprava Vašich filmů (z dovolených, večírků a oslav)


Diskrétnost je námi zaručena!

Copyright 2011 © FOTOGABA.CZ:: Všechna práva vyhrazena :: Zákaz kopírování veškerého obsahu